Registrace

Od 3. března 2017, provozujeme čekací seznam pro registraci k nám. Doporučujeme si založit kartu v našem internetovém objednacím systému OASYS. K využití tohoto systému potřebujete kromě přístupu k internetu pouze mobilní telefon (s českým číslem). Pacientům zařazeným na čekacím seznamu neúčtujeme standardní poplatek 30 Kč za internetovou objednávku u registrační prohlídky.

Alternativně, můžete stáhnout tento formulář a vyplnit ho ve elektronickém formátu .pdf, případně vytisknout a vyplnit ručně.

Po založení karty nemusíte nic dělat, stačí čekat na zprávu o tom, že můžete se objednat on line.  Můžete sledovat na této stránce, jak čekací seznam postupuje podle toho, kdy jste kartu založili.

Nyní zveme k registraci pacienty zapsané do seznamu v první polovině května.

Prosíme, abyste při vstupní registrační prohlídce přinesli se sebou pokud možno veškerou relevantní zdravotní dokumentaci, kterou máte se sebou. Výpis z dokumentace, kterou drží Váš stávající registrující praktický lékař, vyžadujeme sami po Vaší registrační prohlídce u nás. Neměli byste nám nosit svou kartu od Vašeho předchozího registrujícího lékaře - je jeho (její) povinností ji archivovat a nám poslat pouze výpis.

Vyhrazujeme si právo odmítnout registraci pacienta v souladu s §48 Zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, ve znění pozdějších předpisů.

Naše webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Návštěvou stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím