Registrace

Od 3. března 2017, provozujeme čekací seznam pro registraci k nám. Doporučujeme si založit kartu v našem internetovém objednacím systému OASYS. K využití tohoto systému potřebujete kromě přístupu k internetu pouze mobilní telefon (s českým číslem). Pacientům zařazeným na čekacím seznamu neúčtujeme standardní poplatek 30 Kč za internetovou objednávku u registrační prohlídky.

Alternativně, můžete stáhnout tento formulář a vyplnit ho ve elektronickém formátu .pdf, případně vytisknout a vyplnit ručně.

Po založení karty nemusíte nic dělat, stačí čekat na zprávu o tom, že můžete se objednat on line.  Můžete sledovat na této stránce, jak čekací seznam postupuje podle toho, kdy jste kartu založili.

Termín pro registraci prvních pacientů na čekacím seznamu (zapsaných od 3.3.2017) očekáváme v červnu/červenci 2017.

Prosíme, abyste při vstupní registrační prohlídce přinesli se sebou pokud možno veškerou relevantní zdravotní dokumentaci, kterou máte se sebou. Výpis z dokumentace, kterou drží Váš stávající registrující praktický lékař, vyžadujeme sami po Vaší registrační prohlídce u nás. Neměli byste nám nosit svou kartu od Vašeho předchozího registrujícího lékaře - je jeho (její) povinností ji archivovat a nám poslat pouze výpis.

Vyhrazujeme si právo odmítnout registraci pacienta v souladu s §48 Zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, ve znění pozdějších předpisů.

Naše webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Návštěvou stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím